16. ročník 6.7.2024
– pre rok 2021 je po prvý krát vzhľadom na opatrenia, s ktorými rátame v čase konania podujatia kapacita obmedzená na 900 účastníkov – po naplnení kapacity už registrácia nebude možná, preto prosím o registráciu čo najskôr.
– mazanie neuhradených registrácii pre nepripísanie platby vzhľadom na odsek vyššie budeme realizovať každých 7 dní, kontrolujte prosím teda, či sa Vaša platba pripísala a používajte platobné údaje, ktoré dostanete pri potvrdení registrácie
– štartovné sme vzhľadom na situáciu, ktorú myslím netreba bližšie predstavovať museli zodvihnúť aby pokrylo všetky náklady, tento rok ale garantujeme tričko, suvenír a občerstvenie každému prihlásenému.
– pri registrácii dieťaťa, resp. dôchodcu je hodnota štartovného fixne daná na 8€, prosím pri úhrade používajte informácie z modrého rámika, resp. potvrdzujúceho mailu.
– operatívna informácia – tričko vo veľkosti XS u mužov tento rok nebude (nutná zmena od programátora), zajtra z možností zmizne, prosím nevoľte ho
– jediná organizačná zmena vzhľadom na pandémiu bude zmena spôsobu štartu, ktorú však mnohí realizovali už po minulé roky – štart nebude hromadný ale priebežný, teda okamžite po registrácii/prezentácii.
Ako isto všetci vnímate, možnosť, že sa situácia zvrtne a podujatie nebude možné zorganizovať tu stále je, v prípade zmeny situácie budeme komunikovať a informovať o zmenách.
Tešíme sa, že sa po ročnej pauze uvidíme, ak máte záujem o účasť na poduajtí, prihláste sa prosím čo najskôr, uľahčíte nám plánovanie a organizáciu.
Ďalšie informácie budeme priebežne dopĺňať, sledujte nás aj naďalej.

Novinky priamo do mailu